کمیکت

سوالات متداول

کمیکت ناشر کتاب‌های فانتزی و سرگرمی مانند مانگا، کمیک و مانهوا است و وبسایت کمیکت بستری برای عرضه این محصولات به طرفداران این سبک از کتاب است.

هزینه ارسال سفارش فقط شامل هزینه پست است. سیستم فروش خودکار کمیکت بر اساس تعرفه شرکت پست تنظیم گردیده و در مرحله پرداخت محاسبه می‌شود.

سفارش‌ها بسته به منطقه ارسالی متفاوت است. به محض ثبت نهایی، سفارش شما پردازش شده و با استفاده از پروتکل‌های بهداشتی بسته‌بندی شده و ۱ روز بعد کاری مراحل ارسال آن انجام می‌شود. سفارش‌های داخل شهر تهران پس از ۱ روز کاری و دیگر نقاط ایران 2 تا ۷ روز (بسته به فعالیت شرکت پست) برای دریافت سفارش زمان خواهد برد.

خوشبختانه مالیات بر ارزش افزوده برای فروش کتاب از شمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف است.

متأسفانه در موارد استثنایی به دلیل اشکال در سیستم پایانه پرداخت، ارتباط بین سرور بانک و سرور کتابفروشی و یا دیگر حالت‌های پیش‌بینی نشده امکان کسر وجه از حساب شما و عدم تأیید پرداخت وجود دارد. در حالت عادی پایانه‌های پرداخت بانک این گونه تراکنش‌ها را به صورت خودکار مسترد کرده و وجه ظرف مدت چند دقیقه تا حداکثر چند روز به حساب بانکی شما متسرد می‌گردد.

اگر به هر دلیل با گذشت 3 روز از زمان تراکنش وجه به حساب‌تان مسترد نگردید مسئله را با ذکر شماره سفارش، پایانه پرداخت انتخاب شده، تاریخ و ساعت تراکنش و 4 رقم آخر کارت تان از طریق ایمیل info {AT} comicet.com یا شماره تلفن ۷۱۳۳۳۰۳۳-۰۲۱ اطلاع دهید. وضعیت تراکنش از طریق بانک استعلام شده و در صورت صحیح بودن پرداخت، سفارش‌تان تأیید می‌گردد.

اگر پرداخت تأیید نشود لازم است موضوع را از طریق شرکت مسئول پایانه پرداخت پیگیری فرمایید.

لطفا شکایات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل info {AT} comicet.com و یا از طریق صفحه شکایات و پیشنهادات  مطرح فرمایید.